На Баркасе почти всегда стоял двухтактный двигатель. Часто меняют на двигатель от ВАЗ классики, тут вариант работы на бензине и плюс газ или поставить двигатель от Полонеза тогда дизель.... Так что для начала нужно определится на каких агрегатах собирать Баркас для путешествия. И что нужно минимально для оборудования проживания....
Операція "Баркас"
Автор
RomanLanskyi
, 19 Nov 2017 21:16
самострой тюнинг экспедиция постройка BarkasTrip MongolRally
Сообщений в теме: 39
#22 ВНЕ САЙТА
Отправлено 20 November 2017 - 22:52
1. Раніше займався ремонтом мототехніки, тому думаю рук ремонтувати Баркас в дорозі вистачить. Але для цього бажано його перебрати самому пару раз.
Це вже краще.
Але все одно - ти повинен вміти перебрати/поміняти будь-який вузол з зав'язаними очима - тобто вночі, в дощ, в бурю і т.д.
Нету нема, моб. не тягне, довкола мєсні гопи...
#23 ВНЕ САЙТА
#25 ВНЕ САЙТА
Отправлено 21 November 2017 - 10:23
там написано не за день, а за раз. за день двушка будет явный перебор, а если ехать сутки и более нон-стоп разным водителям, то это более чем реально.
Не все это понимают, но по многим причинам крайне желательна крейсерская скорость на трассе никак не менее 85-90км\ч. Поясню. Если вы тошните на загруженной дороге 70-75, то это значит что позади постоянно будет собираться хвост. Потому что те же дальнобои в основном идут 80-85(по GPS). Загруженным фурам сложно обгонять в таких условиях, будет много мата, а самое главное - постоянно будут создаваться аварийные ситуации при обгонах фурами более медленно идущего транспорта. Останавливаться и пропускать придется часто, но не везде это возможно, так что...
- zakraysveta и Timofeevich это нравится
#27 ВНЕ САЙТА
Отправлено 21 November 2017 - 21:27
Не все это понимают, но по многим причинам крайне желательна крейсерская скорость на трассе никак не менее 85-90км\ч. Поясню. Если вы тошните на загруженной дороге 70-75, то это значит что позади постоянно будет собираться хвост. Потому что те же дальнобои в основном идут 80-85(по GPS). Загруженным фурам сложно обгонять в таких условиях, будет много мата, а самое главное - постоянно будут создаваться аварийные ситуации при обгонах фурами более медленно идущего транспорта. Останавливаться и пропускать придется часто, но не везде это возможно, так что...
Ну на первой части маршрута Киев-Лондон-Стамбул, те же дальнобои идут уверенно 100+. И в некоторых странах 70-75 на автобане=встреча с полицией
- MadCactus это нравится
#30 ВНЕ САЙТА
Отправлено 22 November 2017 - 10:44
Поэтому я и говорил про крейсерскую скорость минимум в 85. По любому автобану можно спокойно ехать с такой скоростью.Да, не все будут рады, но проблем не возникнет. Хотя не надо тут еще про автобаны, ну сколько их там будет? и в Европе их объехать можно при желании, хотя и места хватает обогнать кому надо. А я говорил про обычные дороги с одной выделенной полосой движения в одном направлении. Таких дорог будет больше всего и если по ним все время ехать медленно, то это плохо.
Еще момент один с запасом топлива. Через границы часто можно провозить в канистре 10л и все, но хорошо иметь в баке(может дополнительном) запас хода на 1000 км и более. По экономическим причинам в т.ч. Т.к. в некоторых странах топливо сильно дешевле. Например в Иране- сущие копейки. Или на постсоветском пространстве - в Казахстане.
Сообщение отредактировал Eduardo: 22 November 2017 - 10:48
- Амиров это нравится
#31 ВНЕ САЙТА
Отправлено 22 November 2017 - 18:25
Легко. А после Польши повсеместно
Не бывает так! Электронное ограничение во всех грузовиках и автобусах ! Любой палицай первым делом берет ЧИП или шайбу ТАХОГРАФА и сразу видит скорость движения ))) А если кто-то поломал мозги машины сразу лишение международной лицензии итд
- Хмурый это нравится
#32 ВНЕ САЙТА
Отправлено 22 November 2017 - 19:22
Роман, хотелось бы уточнить более точно нитку маршрута. Особенно интересует несколько моментов - планируете ли вы проходить на собственном авто Китай и Пакистан и Вьетнам. Если эти три момента вы продумали, то граница Индии и Мьянмы, думаю, проблем у вас не вызовет.
#34 ВНЕ САЙТА
Отправлено 25 November 2017 - 22:45
тут така справа, що мало ймовірно, що хтось на цьому форумі займався переробкою саме баркаса. Але, якщо залишиться лише кузов, то це розвяже руки. Проте краще таку роботу довіряти професіоналам, яки вже займалися подібними переробками. Якщо ви самі почнете робити переробки, то набєте собі лоба і витрати грошей та часу будуть ще більшими. Хоча і отримаєте безцінну можливість потренуватися в ремонтах і все таке інше. Я вже не кажу про час, який ви витритите на переробки, перевірки та вдосконалення. Отже, в цьому випадку, про поїздку саме в 2018р 100% можна забути.
Походи це одне, а поїздка зовсім інше. В поході ви лише спираєтесь в основному на свої ноги та на друзів, при поїздках ще потрібна техніка, деякі знання та вміння повязані з експлуатацією техніки в важких та незвичних для вас і техніки умовах - це лише опит! ну і техніка повинна бути ремонтопригодную в дальніх країнах. Тому треба уважно підійти до підбору двигуна та агрегатів, все що можна по розхідниках в них замінити на нове (перевірити пробними поїздками на декілька тис. км.), а щось з старих може взяти з собою. А взагалі треба ж знати особливості саме цього авто, розуміти скількі там місця для двигуна при переробці і все таке інше. В оригінали ж повітряне охолодження, тому не зрозуміло чи є достатньо місця поставити двигун іншої конструкціі і більш потушний, з рідинним охолодженням(місце для радіатору і тп)
На такому маршруті уникнути бездоріжжя мабуть таки не вийде, особливо коли захочете щось поруч розгледіти. Інакше на бачу сенсу в такій поїздці. Тому без 4х4 буде важкувато, місцями. особливо в пустеліх та джунглях. Якщо недопривід, то необхідне блокування дифференціалу(або самоблок хоча б). КПП з заниженною першею передачею( десь з 6 як у вантажних варіантів бусів чи малих вантажівок) мабуть буде непогано. Шини потрібні для поганих доріг з камнями щось або МТ або раллійні (типу мішелен ZXL), інструменти для їх ремонту в дорозі. Бачив приклади геморою в дорозі з камерними розбірними дисками - десь там в щілини набивається пісок або камьяна крупа, навіть колючки і камери проколюются\протираются. Люди мріють про бескамерки з можливістю встановлення камер. Потрібні хоча б ручна лебідка\блок, якісь сандтраки, якісь вірьовки, вміти цим користуватись, знову ж таки..
Дякую, багато корисної інфи з Вашого коменту.
Можливо Ви знаєте когось професійного, хто займався хоч віддалено схожими переробками?
Роман, хотелось бы уточнить более точно нитку маршрута. Особенно интересует несколько моментов - планируете ли вы проходить на собственном авто Китай и Пакистан и Вьетнам. Если эти три момента вы продумали, то граница Индии и Мьянмы, думаю, проблем у вас не вызовет.
Так, ці країни продумали. Поки найбільше питань викликає якраз Бірма, бо ми плануємо їхати зі сторони Тайланду і там можуть бути проблеми. Адже через повстання на півдні можуть не пропускати іноземців зовсім. Проте знайомий буде там мандрувати в грудні, має розвідати.
Ще велика проблема - Туркменістан. Там наче віза буде, проте це країна в яку можуть раптово не пустити без адекватних причин.
Єдина країна від якої відмовились - Бутан. Там з візою не зростається поки зовсім(
#35 ВНЕ САЙТА
Отправлено 25 November 2017 - 23:26
Как вы собирайтесь вы заехать в ети страны??
Какие делали документы??
Баркас сделать это самое легкое и дешовое из всего остального..
Список стран, в которых используется система CPD
Азия и Ближний Восток
Бангладеш
Индия
Индонезия
Иордания
Иран
*Ирак
*Йемен (Специальные условия для каждого эмитента клуба) Катар
Кувейт
Ливан
Малайзия
*Непал
ОАЭ
Оман
Пакистан
Саудовская Аравия
Сингапур
Сирия
Шри Ланка
Япония
международный таможенный документ, дающий право мотоциклисту/автомобилисту без проблем въезжать на территорию другой страны на своем транспорте.
Дело в том, что многие страны опасались, что иностранный турист может продать свой транспорт, не заплатив государственной пошлины. Поэтому, когда мото или автотуристы въезжали в страну, им нужно было внести крупный денежный депозит, который гарантировал, что иностранец как въехал, так и выедет на заявленном транспорте. Конечно, мало приятного в том, чтобы оставлять на границе крупную сумму денег, а потом тратить кучу времени на ее возращение.
Чтобы облегчить жизнь авто и мотопутешественникам и была введена система Корнет. По сути, это та же таможенная декларация, вот только оформляется она в одном месте с единоразовым внесением таможенной стоимости автотранспорта. То есть, вы платите за оформление самого CPDожете смело отправляться на своем «железном коне» в кругосветное путешествие!
#36 ВНЕ САЙТА
Отправлено 27 November 2017 - 13:14
Гадаю є достатньо фахівців які б могли переробки робити, проте в основному на цьому форум люди що цікавляться повнопривідною технікою. А якщо це просто маленький бус з крашим двигуном і тп, то я не впевнений, що їм буде подібний проект цікавим. Може хай вони краще самі відгукнуться, якщо є в них зацікавленість. Якщо в цих людей є зацікавленість, то в них буде і бачення, як і що краще робити.
Справа в бюджеті на переробки і від нього буде багато залежити.
А взагалі з переробками\підгонками втрачається багато часу на казна що. Приклад: поставили інший двигун( мабуть КПП і перероблений кардан, мости треба додати, радіатор, закріпити все, якімись патрубками поєднати) потім елементарно вивести на панель покази датчиків температури, тиску масла. А датчики з іншими параметрами і їх покази некоректні... Датчики ніби дрібниця, а скількі крові може ця історія попити? Я вже не кажу про приєднання іншіх дротів з іншими колодками розємів і все таке інше, аж до повної заміни дротів. Тож може виявитись, що краще одразу взяти щось інше, не баркас, а їхати на фольксвагені транспортері, чи щось таке, щоб не робити значних переробок. Доречі, є версії 4х4 та навіть можна такі знайти. Бо потім в дальній поїздці щось може вилізти боком з багатьмя переробками! На рівні елементарно пояснити в сервісі, що в цій машині стоїть двигун від жигулів, а міст чи щось від УАЗу(а що таке УАЗ??).
Темы с аналогичным тегами самострой, тюнинг, экспедиция, постройка, BarkasTrip, MongolRally
Количество пользователей, читающих эту тему: 0
0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых пользователей